Logo

Aktuality

Vánoční prodejní AKCE pro naše zákazníky

7. prosince 2013

Vážení zákazníci, využijte této speciální vánoční nabídky našich vybraných produktů pro váš sváteční stůl.Nabízíme Vám tyto naše produkty: sušená rajčata a bylinky (celerová nať, tymián, dobromysl), sušená jablka a hrušky, vlašské ořechy, med a  zajisté je k dispozici i čerstvá zelenina a ovoce, viz aktuální nabídka na našich webových stránkách.Můžete si objednat přímo jednotlivé produkty dle vašeho výběru, nebo můžete využít speciální nabídku na VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ BALÍČEK (obsahuje sušenou zeleninu, ovoce, oříšky, med a nezbytné bylinky), kterým jistě uděláte radost sobě i vaším blízkým. Cena VÁNOČNÍHO DÁRKOVÉHO BALÍČKU je pro pravidelné zákazníky pouhých 500,-Kč, podrobné aktuální složení balíčku naleznete rovněž na naších webových stránkách pod odkazem aktuální nabídka.Platnost této vánoční akce je jen do vyprodání zásob, neváhejte tedy a v případě vašeho zájmu, nám co nejdříve zašlete vaši objednávku.

Děkujeme všem našim věrným zákazníkům za dosavadní přízeň a přjeme příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný nový rok 2014.

Tým Biofarmy Žatec

Náš vánoční tip na ekologický a zdraví prospěšný dárek

5. prosince 2013

Biofarma Žatec Vám nabízí skvělý ekologický a zdraví prospěšný vánoční dárek pro vaše bližní ve formě vánočních dárkových poukazů k odběru naších produktů.Neváhejte a využijte této naší časově omezené nabídky, která je velmi vkusnou formou dárku, kterou dáváte najevo váš vztah k ekologii, zdraví a také k lokálním českým ekologickým farmářům.Bližší informace viz níže.

Pravidla pro nákup a uplatnění dárkových vánočních poukázek Biofarmy Žatec.

• Dárkové vánoční poukázky jsou vydány v hodnotách  500,-Kč a 1000,-Kč

Poukázky lze zakoupit buď přímo na Biofarmě Žatec, nebo na vámi vybraném odběrném místě (viz seznam odběrných míst na našem webu)Poukázky lze zakoupit také přes e-mail, zasláním objednávky na vámi vybranou hodnotu poukázky, obratem Vám zašleme potvrzení vaší objednávky, bankovní spojení a variabilní symbol, po připsání vaší platby na náš účet, Vám bude zasláno e-mailem evidenční číslo vaší dárkové poukázky na základě kterého můžete uplatnit váš odběr produktů.

• Oba typy poukázek jsou jednorázově uplatnitelné pro nákup sezónní zeleniny a ovoce z nabídky Biofarmy Žatec.1. Dárková poukázka v hodnotě 500,-Kč se dá uplatnit k jednorázovému nákupu vámi vybraných položek z aktuální nabídky (viz web) Biofarmy Žatec2. Dárková poukázka v hodnotě 1000,-Kč se dá uplatnit k jednorázovému nákupu vámi vybraných položek z aktuální nabídky (viz web) Biofarmy ‚Zatec

• Oba typy poukázek jsou označeny evidenčním číslem,.které je nutno vždy v případě uplatnění těchto poukázek uvádět v objednávce.

• Platnost obou typů poukázek je stanovena na 6 měsíců a je také vyznačena na poukázce.

• Platnost dárkových poukázek končí vypršením doby platnosti, nebo vyčerpáním, formou vašeho nákupu, finanční částky uvedené jako hodnoty vaší poukázky.

• Oba typy dárkových poukázek lze uplatnit dvěma způsoby:1. Zasláním objednávkového e-mailu nebo SMS zprávy s uvedením evidenčního čísla poukázky a vyzvednutí produktů přímo na Biofarmě Žatec v termínu, který Vám nabídneme v obratem zaslaném potvrzení o přijetí vaší objednávky.2. Zasláním objednávkového e-mailu nebo SMS zprávy s uvedením evidenčního čísla poukázky a vyzvednutí produktů na vámi vybraném odběrním místě (viz seznam odběrních míst na našem webu) i v tomto případě od nás obdržíte obratem potvrzení o přijetí vaší objednávky s termínem možného vyzvednutí produktů.

• Oba typy poukázek jsou přenosné, nejsou tak vázány na jméno osoby, která poukázky objednala, zakoupila, nebo uplatnila, uplatnění poukázek je vázáno na evidenční číslo každé poukázky, lze tedy tyto poukázky libovolně darovat, nebo věnovat vámi vybrané osobě a není tak nutná ani žádná povinná registrace.

 

Relaxační pobyt na farmě

27. září 2013

Všem odběratelům našich biobedýnek a dalším zájemcům nabízíme možnost relaxačního pobytu u nás na farmě. Přijeďte si k nám odpočinout od civilizačního shonu a od všech těch povinností - přijeďte k nám na farmu, kde se můžete rýpat v zemi, plet záhonky nebo nám pomoci s různými pracemi a přitom na nic nemyslet. Máte tak jedinečnou příležitost se podrobně seznámit s farmáři, ale hlavně i s rostlinami, s půdou, prostě s celou BIO farmou. To vše může být jistě velkým přínosem pro váš život. Případní zájemci se mohou ozvat na mail: farmazatec(zavináč)seznam.cz, na pevnou linku: 415 212 096, mobil: 720 340 099 Richard Kalivoda, mobil: 731 269 803 Pavel Chodil. Těšíme se na vás!

Bedýnkování 19. 9. 2013

20. září 2013

Naše bedýnkování ve čtvrtek 19. 9. 2013. Můžete se podívat, jak plné děláme naše bedýnky a kolik je v našich bedýnkách zeleniny. Nejvýhodnější je koupit si velkou výběrovou bedýnku, protože je co se týče druhů zeleniny nejobsáhlejší a i v poměru kg/Kč vychází vždy nejvýhodněji. Porovnejte sami, kolik krásné BIO zeleniny si od nás můžete koupit. Fotografie najdete na našem facebooku - facebook.com/farmazatec.

14. 9. se bude konat VI. BIOPÁRTY ve Valči

9. září 2013

Zveme vás na VI. BIOPÁRTY ve Valči, kde budeme prodávat naši biozeleninu. Biostatek vám nabízí chutný oběd z čerstvě bouraného jehněčího, ovčí sýry, mošty a exkurzi po celé farmě včetně včelínu. Přijďte a užijte si den plný zábavy a relaxace v krásné krajině Doupovských hor. Více informací najdete na facebook.com/farmazatec. Pozvánka: Září měsíc biopotravin VI. BIOPÁRTY.

Copyright © 2011 - 2019   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.